Filtr
Cena
0
0

Vířivé vany KINGSPAS

Vířivé vany Kingspas právem patří mezi elitu na trhu. Kvalitní provedení, dokonalý design a špičkové technologie - to jsou vířivky Kingspas.

Nosnou kostrou všech modelů vířivek Kingspas je nerezová konstrukce vany. Skelet vířivky tvoří akrylát (USA Aristech) s 30mm termoizolační pěnou po celé vnější ploše vany. Díky několinásobné termoizolaci jsou vířivky Kingspas ideální pro celoroční provoz, který je velmi ekonomický. Důležitým technologickým prvkem vířivek KingSpas je ovládací panel a řídící jednotka s nerezovým ohřevem vody od kanadského výrobce Gecko, který se řadí mezi světovou špičku v oblasti technologií vířivek.

Již standardní výbavou vířivek KingSpas jsou ve většině modelů elegantní trysky Black whirlwind, kde lze plynule nastavit intenzitu masáže v rozsahu 0–100%. Podle typu trysky je masáž prováděna buď přímou bodovou tryskou nebo tryskou s možností nastavení ve všech směrech pomocí kloubového mechanismu. Druhým typem jsou rotační trysky, které se používají zejména v oblasti zádových partií. Výhodou těchto typů trysek je větší masážní plocha a lepší prožitek z masáže.

Produkty nenalezeny.

© 2015 home-center.cz Tvorba www stránek Machin.cz